Yasal Uyarı

YASAL UYARI

www.aralco.com.tr  web sitesi, Uni-Chef (www.uni-chef.com.tr), Komşu Kahve (www.komsukahve.com), Bisquitte (www.bisquitte.com) ve 38 Eatery (www.38eatery.com) markaları, bu markalara ait web siteleri ve mobil uygulamaları, Buca Osb. Mah. 2/22 Sok. No:13 Buca/İzmir  adresinde faaliyet gösteren Aralco Gıda Yatırım San. Tic. A.Ş.’nin bir hizmetidir. Kullanıcının kişisel verilerinin işlenmesinden sorumlu kişi Aralco Gıda Yatırım San. Tic. A.Ş. olup, işbu metin kapsamında “ARALCO” olarak anılacaktır.

Bu web sitesinde ve mobil uygulamalarda yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel niteliktedir ve bunlara dayanarak karar verilmemesi gerekir.  ARALCO, bu web sitesinde ve mobil uygulamada sunulan bütün bilgilerin, web sitesine ve mobil uygulamya dahil edildiği an itibariyle, doğru olması için çalışmakta, fakat bunların doğru olduğuna dair garanti vermemektedir.

Bu bilgilere ya da tavsiyelere dayanarak verilen kararların sonuçlarından, uğranılabilecek zarar, ziyandan ARALCO sorumlu değildir.

Bu web sitesi ya da mobil uygulama içerisinde herhangi bir şekilde siyasi, politik, dini içerikli, ırkçı vb. paylaşımların yapılması yasaktır. 

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Bu web sitesinde ve/veya mobil uygulamalara ait telif hakları ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları tarafından korunan yazı, fotoğraf, diğer görsel öğeler ve ses öğeleri gibi içerikler bulunmaktadır. Telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarının tamamı ARALCO mülkiyetindedir.

ARALCO bu web sayfasının ve mobil uygulamasının kullanım koşullarında ve yukarıda yer alan yasal uyarıda zaman zaman değişiklikler yapabilir.

Bu web sitesine ve mobil uygulamalarında girerek o an için geçerli olan koşulları ve yasal uyarıyı kabul etmiş olacağınızdan her defasında söz konusu koşulları ve yasal uyarı kontrol etmeniz gerekir.

WEB SİTESİNDE VE MOBİL UYGULAMADA DEĞİŞİKLİK YAPILMASI/WEB SİTESİNİN VE MOBİL UYGULAMANIN FAALİYETİ

ARALCO her zaman için bu web sitesinin ve/veya mobil uygulamalarının formatında ve içeriğinde değişiklik yapabilir.

Web sitesi ve/veya mobil uygulamaların güncellenmesi ya da başka nedenlerle destek ya da bakım çalışmaları sırasında bu web sitesi ve mobil uygulama faaliyeti askıya alınabilir, ARALCO her zaman için, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesinin ve mobil uygulamanın erişimine son verme hakkına sahiptir.

Güncel Gizlilik Politikası, Site’de yayınlandığı tarihte veya Kullanıcı’ya herhangi bir yöntemle sunulduğu tarihte geçerlilik kazanır.